Untitled Document
Untitled Document
 

ALMAN HASTA ANTALYA'DA İYİLEŞTİ

   66 yaşındaki Alman uyruklu Christiane Maria Ausmeier, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'nde, Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Muzaffer Atlı'nın yaptığı operasyon ile sağlığına kavuştu.  

16 yıldır senenin 5 ayını çok sevdikleri Antalya'da geçirdiklerini söyleyen Christiane Maria Ausmeier '' Türk bir arkadaşımın tavsiyesi ile kabızlık, kanama ve karın ağrısı şikayeti ile Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'ne başvurdum.


Op.Dr. Muzaffer Atlı ile görüştükten sonra ameliyat olmaya karar verdim. Yurtdışı sigortamla görüştüm. Ambulans helikopter ile bizi buradan aldırıp Almanya'da bir hastanede ameliyat yaptırmak istediler.


Ben ameliyattan sonra gözlerimi açtığımda Antalya'nın denizini görmek istediğim için burada ameliyat olmaya karar verdim ve oldum. Şuan gayet sağlıklıyım. Doktoruma ve Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'nde çalışan herkese çok teşekkür ediyorum'' dedi.


Hastanın durumunun  iyi olduğunu söyleyen Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Muzaffer Atlı '' hasta bize kabızlık, makatta kanama ve karın ağrısı şikayeti ile başvurdu.Yapılan tetkiklerde kanserleşme ihtimali çok yüksek olan polipler vardı. Hasta ile konuşup durumu açıkladık. Yapılan ameliyatta kalın bağırsağının yaklaşık 30-40 cm alındı.Hastamızın durumu şuan çok iyi,  normal hayata dönmüş durumda'' dedi.


 

10:59:24 / 08-12-2011 - Sağlık  -   ZEYNEP OKTAY
Ad Soyad:
E-mail:
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :
 En Çok Okunan Haberler